vel

Realizace veletržních expozic

pro Vaši úspěšnou prezentaci na veletrzích a výstavách u nás i ve světě. K expozicím nabízíme patřičný servis, doplňkové a reklamní služby. Realizaci veletržních expozic nabízíme od základních, cenově dostupných systémových stánků i kombinované systémové stánky s atypickými prvky. Naší specialitou jsou kreativní designové atypické a patrové expozice.

ATYPICKÉ A KREATIVNÍ VELETRŽNÍ EXPOZICE:

Reprezentativní, dominantní, kreativní expozice zpravidla s designovým nábytkem a vybavením. Tyto expozice mají zpravidla velice zajímavé tvary, barvy, individuální a jedinečné provedení, které zaujmou a upoutají pozornost k danému tématu. Mohou být pojaty jednoduše kreativní nápadem i velice komplexně.
Dostupné systémy: octanorm, maxima light, alur, struktur, jiné atypické kovové konstrukce. Dostupné atypické prvky a materiály pro tyto expozice: obložení LTD, DTD stěn, skla, plexi materiály, plovoucí podlahy, trávník, vodní plochy.

IMG_7111

+420 601 300 001 | info@dinage.eu

Máte dotaz, potřebujete nabídku? ZAVOLEJTE NÁM!

Design veletržní expozice přizpůsobíme Vaší firemní identitě, produktovému designu nebo pro Vás vytvoříme individuální návrh.

20150118_133809886_iOS

KOMBINOVANÉ STÁNKY SYSTÉM S ATYPICKÝMI PRVKY

Základ tohoto typu stánku tvoří systémová konstrukce. Stánek je obohacený o zviditelňující atypický prvek. Např. designový sloup nesoucí grafiku (loga, produkty) nebo prezentační av techniku (plazmové či LCD televize). U tohoto typu stánku lze získat zajímavou expozici obohacenou atypem za příznivou cenu.

Dostupné systémy: octanorm, maxima light, alur, struktur, jiné atypické kovové konstrukce.Dostupné atypické prvky a materiály pro tyto expozice: obložení LTD, DTD stěn, skla, plexi materiály, atd.

+420 601 300 001 | info@dinage.eu

Máte dotaz, potřebujete nabídku? ZAVOLEJTE NÁM!