roland

Příprava výroby

Vše začíná již na začátku komunikací požadavků a přání zákazníka, je-li nutné, provede se přesné zaměření, v případě zhotovování výrobků se provádí vývoj a výroba modelu.Následně se zvolí nejvhodnější technologie od volby materiálů, technologie potisku až po následné finální zpracování. Klademe důraz na spokojenost klienta přičemž zohledňujeme i finanční náročnost jednotlivých řešení. Velkoplošný digitální tisk provádíme na digitálních strojích na rolové nebo deskové materiály. Potisk je realizován na všechny běžně dostupné materiály jako jsou PVC folie, backlight folie, bannery, síťoviny, PVC desky, plexi, sklo, Al desky a jiné. Tisk je v různých kvalitách od billboardového až po fotorealistický, od pohledové vzdálenosti 3m po několik centimetrů například velkoplošné fotky pro výstavy. Tisk se opatřuje na laminačním stroji laminem, ochranným filmem, chránícím grafiku před otěrem, poškozením, ale i UV zářením. Lamino se aplikuje za tepla, je matné nebo lesklé nebo může mít i speciální účely jako například podlahové protiskluzové. Folie se lepí přímo na podklad jako je například karoserie auta, výloha prodejny nebo se kašíruje na desky z PVC nebo Al sendvič.

IMG_4171

laser2

Laser

Laser nám umožňuje řezat nebo jen vyřezávat motiv do povrchu všech běžných materiálů, které jsou následně lepeny, ohýbány a kompletovány do podoby světelných reklam, modelářských výrobků, modelů a jiných 3d produktů. Velkou výhodou je velmi kvalitní povrch řezané plochy, který není třeba nijak upravovat, leštit atd.

3B CNC fréza

Fréza umí vpodstatě to co laser, tedy dělit materiál, gravírovat, perforovat, frézovat a navíc vytvářet 3D modely. Nejčastěji se frézují materiály, které laser ze své podstaty neumí, jako jsou PVC desky,polystyren nebo kovové plechy. Modelářské práce finální úpravy výrobků jako je lepení, ohýbání, kompletování výrobků z různých technologií, konečná kompletace produktů.

rezaru2

DSC_2677

Realizace

Samotná realizace jako je montáž na fasádu , polepy výloh, dopravních prostředků atp. probíhá již plně v režii našich realizačních týmů.

Nabízíme Vám bezmála 20 let zkušeností v oblasti signmakingu, držíme se hesla :

spokojený klient je náš cíl…

+420 601 300 001 | info@dinage.eu

Máte dotaz, potřebujete nabídku? ZAVOLEJTE NÁM!

Design veletržní expozice přizpůsobíme Vaší firemní identitě, produktovému designu nebo pro Vás vytvoříme individuální návrh.

Strojový park

  • Velkoformátová tiskárna Roland s kalibrovanými profily – Roland soljet ij 640
  • Velkoformátová UV tiskárna MIMAKI s kalibrovanými profily,
    velkoplošný roll to roll + flatbat tisk až do 10 cm tlouštky materiálu – Mimaki UJV 160
  • Laser na plasty, plexi, dřevo, sklo … formát materiálu 140 x 100 x 50 cm
  • 3D CNC fréza velikosti 2 x 1 m
  • Řezací plotter Roland s optickým čtením značek OPOS
  • Laminační stroj pro laminaci za tepla / studena šíře 160 cm

tiskprintflat   frezalaser  lamiplot

+420 601 300 001 | info@dinage.eu

Máte dotaz, potřebujete nabídku? ZAVOLEJTE NÁM!

Design veletržní expozice přizpůsobíme Vaší firemní identitě, produktovému designu nebo pro Vás vytvoříme individuální návrh.